Sejai

Kosmetologs – ir speciālists, kurš zina kas nepieciešams tieši Jūsu ādai, tās veselības un skaistuma saglabāšanai. Medicīniskā izglītība sniedz kosmetologam plašas zināšanas par ādas struktūru, tās tipiem un slimībām, palīdz pareizi novērtēt ādas stāvokli, noteikt procedūras, ieteikt pareizo aprūpi mājas apstakļos. Mūsu kosmetologi pārvalda gan aparāttehnoloģijas, gan terapeitisko kosmetoloģiju, kuras mērķis ir ādas atjaunošana un izskata uzlabošana.

Kosmetologs – ir speciālists, kurš zina kas nepieciešams tieši Jūsu ādai, tās veselības un skaistuma saglabāšanai.
Sejas un galvas ādas datordiagnostika ir mūsdienu procedūra, kas ļauj noteikt:
Dažādas injekcijas krunciņām, grumbām un svīšanas likvidācijai:
Ķīmiskais pilings ir procedūra, kuras laikā notiek dziļa ādas attīrīšana. Pēc tās tiks izlīdzināta ādas virsma un nelielās grumbiņas, āda atjaunosies. Pīlinga procedūras laikā klientam tiek noņemts ādas virsējais atmirušo šūnu slānis, tiek aktivizēti atjaunošanās procesi, pēc procedūras ievērojami uzlabojas ādas elastīgums, mazinās pigmentācijas plankumi.
Aksioma, kurai nav nepieciešami pierādījumi: pilnvērtīga ādas kopšana ļauj pagarināt jaunību, izskatīties svaigi un pievilcīgi. Bet kā rūpēties par sejas ādu?
Vaksācija – nevēlamo matiņu noņemšana ar karsto vasku – no seniem laikiem līdz pat mūsdienām tas ir efektīvākais un drošākais depilācijas veids.
Sievietes vienmēr ir centušas uzsvērt savu skaistumu ar dažādām rotām. Stilīgi auskari – ir rotaslieta, kas atklās Jūsu personību, bet to dažādība veikalos palīdzēs izveidot unikālu tēlu katru jaunu dienu. Atliek tikai caurdurt ausis.
logo_100px.png
  • A. Saharova iela 16, 1 stāvs
  • Tel. +371 67 171 701
© 2020, Estetic. All Rights Reserved. Дизайн: Xprint Media.