Pedikīrs

Labs pedikīrs - ir galvenokārt pareiza un profesionāla pieeja jūsu pēdu aprūpei. Tas ir vesela virkne procedūru, lai nodrošinātu veselību jūsu kājām.

Podologs – ir profesijas nosaukums, tas ir pēdu aprūpes speciālists, pedikīra meistars ar medicīnisko izglītību. Un viņa uzmanības sfērā nonāk ne tikai dažādas pēdas deformācijas, bet visas kāju slimības.
Aparātpedikīru veic pilnīgi sausā vidē,līdz ar to tiek panākta pilnīgi droša pedikīra procedūra, bez liekām bailēm par iespēju iegūt sēnīšu infekcijas. Pirms procedūras izmanto ādas dezinfektoru, kas attīra un dezinficē ādu; speciālu mīkstinātāju, kas iedarbojas tikai uz atmirušām raga šūnām.
Medicīniskais pedikīrs – palīdzēs Jums atbrīvoties no plaisām, ieaugušiem nagiem, tulznām, varžacīm, nagu sēnītes, kā arī atgriezīs estētisku izskatu ievainotam vai slimam ar sēnīti nagam.
Neatkarīgi no parastās pēdu aprūpes, SPA pedikīrs ļauj pilnībā atslābināties, bet speciālie preparāti un masāža stimulē asinsriti un dod atvieglojumu nogurušām kājām!
logo_100px.png
  • A. Saharova iela 16, 1 stāvs
  • Tel. +371 67 171 701
© 2020, Estetic. All Rights Reserved. Дизайн: Xprint Media.