Masāžas

Masāža – viena no izplātītākajām terapeitiskām metodēm, ko aktīvi pielieto kopš pagājušā gadsimta 20.-iem gadiem. Masāža var būt pielietota kā ārstēšanas pamatmetode ( muskuļu un locītavu problēmu gadījumos) vai kā palīgmetode (elpošanas orgānu slimības gadījumos).

Masāža tiek kvalificēta atkarībā no pacienta slimības rakstura. Masāžas iedāla pēc nervu, gremošanas, asinsvadu un citu sistēmu slimībām. Katram no veidiem piemīt savas izpildīšanas īpašības. Turklāt masāža var būt vispārēja un lokāla, roku un aparātu. Kā arī, atkarībā no slimības, var pielietot dažādu paņēmienu izpildes tehnikas. Ārstnieciskā procedūra tiek veikta klasiskā veidā, kā arī var iekļaut sevī punktu, audu savienošanas, reflektora un citus masāžas elementus.

Ārstnieciskās masāžas kurss ir apmēram 8-14 procedūras. Atkarībā no slimības, tās var tikt veiktas katru dienu vai 2-3 reizes nedēļā. Nosakot pacientam ārstnieciskās masāžas kursu, tiek ņemti vērā pretindikācijas, individuālās pacienta īpašības un pārējās slimības.

Ārstnieciskā masāža – viena no izplātītākajām terapeitiskām metodēm, ko aktīvi pielieto kopš pagājušā gadsimta 20.-iem gadiem. masāža var būt pielietota kā ārstēšanas pamatmetode ( muskuļu un locītavu problēmu gadījumos) vai kā palīgmetode (elpošanas orgānu slimības gadījumos).
Kopš seniem laikiem ir zināms, ka medum piemīt pārsteidzošas ārstnieciskās īpašības. Tas tiek lietots daudzās tautas skaistuma receptēs, lai uzlabotu matu un ādas stāvokli. Celulīta ārstēšanai medu izmantoja jau senajā Tibetā. Arī mūsdienu kosmetoloģiskās medus masāžas metodes pirmsākumi ir meklējami senajos laikos.
Viscerālā hiroplastika (viscerālā – iekšēja, hiro – roka, prakse – darbība ) – tā ir iedarbība uz iekšējiem orgāniem ar speciāliem masāžas paņēmieniem, spiešanu, uzsitieniem, glaudīšanu, ar mērķi atjaunot orgānu stāvokli un atjaunot mikrocirkulāciju orgānu apvidū.
Tiek veikta izmantojot kamertonu radītās vibrācijas. Vibrācijas, ko rada kamertonis nonāk ādā un muskuļos, veicinot aktīvu ingredientu iekļūšanu ādā, izlīdzina grumbas un paātrina limfas plūsmu.
Skaņas terapija — metode, kad ārstēšana notiek ar skaņu, tai iedarbojoties uz dzirdes orgāniem vai uz atšķirīgas etioloģijas sāpēm: galvas, muskuļu, locītavu.
Ta ir būtiski jauna pieeja estētisko trūkumu risināšanā bez sāpēm, nerada stresu organismam un risku veselībai, ar izteiktu atjaunošanas un atveseļošanas efektu. Jaunību un veselību atgriež nevis adatas un skalpeļi, bet speciālista prasmes un jutīgās rokas.
Masāža ar šķidro slāpekli. Stimulējoša procedūra. Parasti veido kursu no 6-12 procedūrām ar intervālu 1-3 dienām. Pēc procedūras iespējams viegls apsārtums, kas pazūd pēc 15-20 min
Taizemes masāža – senākā Taizemes medicīnas metode, īpašs masāžas virziens, kas balstās uz punktu iedarbību. Tas būtiski atšķiras no eiropiešiem pierastās masāžas, jo tās pamatā ir paņēmieni, kas iedarbojas uz cilvēka enerģētiskajām zonām: bioloģiski aktīviem punktiem un meridiāniem, nevis cilvēka muskuļu sistēmu.
Stone therapy – Stoun-terapijas procedūra ir paredzēta enerģētisko spēku balansa (ķermeņa un gara harmonijas) atjaunošanai, tādējādi tā ir dažādu slimību profilaktika.
Kas notiek ķermenī limfodrenāžas masāžas laikā?
Miofasciālā relīze ir dziļo audu masāža. Procedūras nosaukumu burtiski var tulkot kā “muskuļu atbrīvošana no patoloģiskā saspringuma”
logo_100px.png
  • A. Saharova iela 16, 1 stāvs
  • Tel. +371 67 171 701
© 2020, Estetic. All Rights Reserved. Дизайн: Xprint Media.