Aparātu kosmetoloģija

Ārstnieciskās kosmetoloģijas iedarbība uz problemātiskajām sejas un ķermeņa zonām, izmantojot fizikālās terapijas iekārtas sauc par aparātu kosmetoloģiju. Tagad tā ietver lielu skaitu ierīču ar dažādiem fiziskiem faktoriem. Aparātu kosmetoloģija strauji attīstās, un ir pelnījusi pacientu (klientu) un  speciālistu uzticību. Daudzas estētiskās problēmas tagad var atrisināt, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un mūsdienu augsto tehnoloģiju aprīkojumu. Lieliski rezultāti, ātri un efektīvi ļāva iekarot lielu piekritēju skaitu! Aparātu metožu savienojums ar klasiskām, laika gaitā pārbaudītām procedūrām  - ir viens no perspektīviem virzieniem kosmetoloģijā!

Jet Peel gāzes-šķīduma pīlinga tehnoloģija – ir jaunināka mehāniskā ādas slīpēšanās metode. Tā risina praktiski visas estētiskas ādas problēmas, pie tam ne tik vien sejas, bet arī ķermeņa un matainās galvas daļas.
RF – Radio Frequency termina saīsinājums, tas ir elektrisks spriegums radiofrekvenču diapazonā.
Bezadatas mezoterapija – tā ir procedūra, kas ir izveidota uz ārstniecisku substanču iekļūšanas zemādas audos elektroporācijas rezultātā.
Lāzera biorevitalizācija – ir bezinjekciju metode, kas balstās uz zemmolekulāras hialuronskābes, peptīdu, aminoskābju un citu aktīvu komponentu ievadīšanu ādā. Procedūra tiek veikta izmantojot atermisko (auksto) lāzera starojumu, ar kuru tiek panākta ādas starpšūnu kanālu atvēršanās un ādā iekļūst aktīvie koncentrāti ar mērķi uzlabot mitrināšanu un novērst bioloģisko novecošanos.
Mikrodermabrāzija(no lat. Micro + derma + abrasio) tulkojumā nozīmē “neliela ādas nokasīšana” un noslēdzas virspusēju ādas kārtu pakāpeniskā noraidīšanā, t.i. epidermas un dermas audu kārtas virsdaļas.
Jebkuru kosmētisko procedūru būtu lietderīgi sākt ar sejas tīrīšanu. Ieteicama ir sejas tīrīšana ar ultraskaņu. Šāda veida tīrīšanai piemīt ne tikai atjaunojoša iedarbība, bet arī vairākas citas priekšrocības salīdzinājumā ar citām tīrīšanas metodēm, jo āda netiek staipīta vai saspiesta, augšējie epidermas slāņi paliek neskarti.
Jebkuru kosmētisko procedūru būtu lietderīgi sākt ar sejas tīrīšanu. Ieteicama ir sejas tīrīšana ar ultraskaņu. Šāda veida tīrīšanai piemīt ne tikai atjaunojoša iedarbība, bet arī vairākas citas priekšrocības salīdzinājumā ar citām tīrīšanas metodēm, jo āda netiek staipīta vai saspiesta, augšējie epidermas slāņi paliek neskarti.
Vibromasāžas darbība balstīta uz vibrācijas principu, kuras stimulē visu audu aktivitāti. Zemo un vidējo frekvenču vibrācijas darbojas kā tūkstoši mikroskopisku rullīšu un masē visu ķermeni no kāju pēdām līdz sejai.
Aparāts paredzēts posttraumatisko, pēcoperāciju tūsku profilaktikai un ārstēšanai ar limfodrenāžas palīdzību, likvidē venozās atteces traucējumus.
Vakuma rullīšu masāža ar aparātu „STARVAC SP” – viens no jaunākajiem un efektīvākajiem terapeitiskiem masažieriem paredzēts sejas un ķermeņa estētisko problēmu risināšanai, kā arī terapeitiskām problēmām, saistītam ar balsta – kustību aparātu.
Iplaser epilācija – nesāpīga un efektīva procedūra nevēlamo matiņu likvidēšanai. Iplaser epilācija kļuva par īstu izrāvienu matiņu likvidēšanas sfērā. Procedūra ļauj uz visiem laikiem aizmirst par nevēlamo apmatojumu uz ķermeņa, turklāt tā ir IP Lazer banerLVnesāpīga. Inovatīvajā sistēmā ir apvienoti labākie tehniskie risinājumi.
logo_100px.png
  • A. Saharova iela 16, 1 stāvs
  • Tel. +371 67 171 701
© 2020, Estetic. All Rights Reserved. Дизайн: Xprint Media.